Izvēlne
Jūsu grozs

Noteikumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos interneta veikala LampuNams.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Pasūtot preci, Jums būs nepieciešams aizpildīt pasūtījuma formu, kura tiks piedāvāta uzreiz pēc preces izvēles pabeigšanas. Mēs nekādā gadījumā nepārdosim, neizīrēsim vai kādā savādākā veidā nenodosim trešajām pusēm Jūsu personīgo informāciju!
 2. Uzreiz pēc pasūtīšanas, Jūs saņemsiet informāciju par pasūtīto preci uz Jūsu norādīto e-pastu. Mūsu klientu menedžeris sazināsies ar Jums iespējami ātrākā laikā, lai apstiprinātu pasūtījumu un vienotos par Jums ērtāko piegādes laiku.
 3. Pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 līdz 15 darba dienām, ja prece nav noliktavā piegādes laiks var ilgt līdz 20 darba dienām par ko pārdevējs informē pircēju.
 4. Pasūtījuma izpildes termiņš var būt ilgāks gadījumā ja prece nav sagatavota ražotāja noliktavā.
 5. Pirms pasūtīšanas lūdzam pārliecināties par preces pieejamību.
 6. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.
 7. LampuNams.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 8. Norēķināšanās iespējas
  1. Skaidrā naudā.
  2. Ar pārskaitijumu, veicot pasūtījumu elektroniski.
 9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 10. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam ar mums pa e-pastu: info@lampunams.lv vai pa tālruni: +371 27736050, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 11. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pavadzīme ir garantijas dokuments un ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 12. Preces atpakaļ atdošanas tiesības
  • LR MK Noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu nosaka", ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
   Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
   Attiecībā uz šādām precēm, kas ir piegādātas izjauktā veidā un tiek saliktas (vai ir mēģināts tās salikt), nav izmantojamas atteikuma tiesības, jo pēc apgaismojuma objektu salikšanas tie pilnvērtīgi ir izmantojamas to iegādes mērķim, taču to atkārtota izjaukšana un/vai salikšana būtiski samazina lampu kvalitāti, līdz ar to patērētājam atteikuma tiesību realizēšanas termiņā saliekot un/vai izjaucot gaismas ķermeņus nav iespējams nodrošināt Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestajā daļā noteikto preces kvalitāti. Būtiska kvalitātes zuduma dēļ šādas lampas ir uzskatāmas par preci, kuras pēc sava rakstura nav iespējams atdot atpakaļ un līdz ar to, uz šādām lampām attiecas 2002.gada 28.maija MK noteikumu NR.207 15.3.apakšpunktā noteiktais izņēmums, kas nosaka, ka ja puses nav vienojušās citādi, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības.Tiesības 14 dienu laikā no preču piegādes dienas atteikties no lampām (izmantot atteikuma tiesības), kas ir piegādātas izjauktā veidā ir izmantojamas tikai tad, ja lampas nav mēģināts salikt. Tas nozīmē, ka lampu sastāvā esošos komponentus nav mēģināts saskrūvēt, saskavot.
 13. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.