Izvēlne
Jūsu grozs

Par mums

LampuNams.lv ir apgaismes tehnikas uzņēmums, kas piedāvā plašu gaismekļu klāstu no nozares vadošajiem Eiropas zīmoliem - Itālijas, Vācijas, Spānijas, Francijas un Skandināvijas valstīs.

LampuNams ne tikai rūpējas par preces kvalitāti, bet arī seko līdzi laikam, piedāvājot klientiem aktuālākajām interjera dizaina tendencēm atbilstošus gaismekļus. Mūsu klāstā ir apgaismojuma risinājumi gan privātajam, gan profesionālajam un arī industriālajam sektoram.

Mūsu salons piedāvā lampas no zīmoliem - Belid, Markslojd, Lampgustaf, B.Lux, SLV, Watt&VEKE, Faro, Zuma Line, Herstal, Northern Lighting, Philips, AstroLightning, BrilliantAG, Fabbian, IntraLightning, LightWood, LightYears, LoftLightning, Maxlight, Nordlux, Lucente, Plumen, Shilo, Steinhauer, Frandsen, Norla Design, Nostalgia Lights, Nook, Vibia, ProLED, Artemide, Deltalight, Lampe Gras, Tobias Grau, MullanLightning, Louis Poulsen, Atelier Aretti, BSweden, Dreizehngrad, Ebb&Flow, Globo, Integral, ItsAboutRomi, Kare, MoltoLuce, NormanCopenhagen, Ramko, Aldex, Britop, Sigma, StudioSnow, Volteno un citiem.
Kā arī sadarbojamies ar daudziem citiem zīmoliem projektu pasūtījumiem.

Piedāvājam izveidot specializētus gaismas ķermeņu piedāvājumus atbiloši klientu projektiem, specifikācijām vai velmēm.

Pie mums ir iespējams iegādāties arī dažādu krāsu auduma elektrības vadus metros, meklē tos sadaļā - Elektrības vadi.

Lai telpās radītu unikālu interjera dizainu, liela nozīme ir apgaismojumam. Ar gaismām iespējams panākt daudz — tostarp radīt omulību un vidi, kas uzlabo garastāvokli. Gaisma ir elements, ar kura palīdzību radīt komfortu un akcentēt atsevišķus interjera priekšmetus vai daļas, pareizi izvēlēti gaismas ķermeņi lieliski papildinās kopiespaidu, izcels mājokļa skaistumu un oriģinalitāti.

LampuNams.lv ir īstā vieta, kur izvēlēties piemērotu apgaismes risinājumu jebkurai gaumei, telpai un interjeram.

LampuNams – vieta, kur dzīvo gaisma!

Interjera dizains un risinājumi sadarbībā ar Agnesi Ritenbergu - http://www.ritenberga.lv